Мер тимчасово окупованого Мелітополя  Іван Федоров повідомив, що до міста прибуло близько 700 людей масовки РФ.

Джерело: Федоров у Telegram.

Росія звозить людей «малюючи картину» масовки, оскільки мелітопольці не згоджуються приймати в цьому участь, а РФ потрібен красивий фон для РосЗМІ.

– Щоб хоч якось вислужитися перед кремлівським старшим братом, колаборанти вирішили зняти чергову пропагандистську картинку для росЗМІ. Завезли до Мелітополя масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області – 700 осіб, адже навіть стільки не можуть набрати. І провели форум у міському Палаці культури, – каже Федоров, додавши, що колаборант Балицький, який “урочисто” оголосив 8 серпня про проведення “референдуму”, раніше набрав менше 10% на виборах, окупанти усвідомлюють провальність своїх планів.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

– Спочатку він (Балицький – ред.) сам придумав собі посаду, тепер сам вершить долю тимчасово окупованих територій, підписуючи незрозумілі накази про відчайдушне бажання приєднатися до РФ. У будь-якому разі, його накази не мають юридичного значення. А всіх пацієнтів палати 6, які стали на бік росіяна, обов’язково вилікують спецслужби України, – каже мер Мелітополя.

А сьогодні, 9 серпня, Росія показала «документ» про початок «референдума» у Запорізькій області.

167 доба війни: оперативна інформація на ранок 9 серпня віл Генштаба ЗСУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться