Стали відомі результати VIII міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Talent Fest».

Серед його призерів – і молоді таланти запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради.

Змагання проходили у номінаціях: 1) вокал, авторська пісня; 2) хореографія; 3) інструменталісти, оркестри, композитори, концертмейстери; 4) хори, ансамблі, диригенти; 5) театри мод, циркові колективи, шоу-програма, оригінальний жанр, читці; 6) актори моновистави, монологи, вистави, пародії; 7) декоративно-прикладне мистецтво.

Студія моди та краси комунального закладу взяла участь у конкурсі, представивши на розсуд спеціалістів колекцію «Диво калинове». За результатами змагання експерти присудили вихованкам Січового колегіуму I місце. «Даний виступ для членів журі конкурсу був достатньо щирим і справжнім, – йдеться у рецензії на номер дівчат.

Прекрасний показ, професійність кожної моделі, яка вдало продемонструвала свій образ, гармонійний настрій показу довершив музичний супровід та відеоанімація, сучасні, креативні жіночі образи мають єдиний стиль та цікаві оригінальні деталі, показ пройшов на найвищому рівні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться