Міжнародні організації продовжують підтримувати українську спільноту та надавати гуманітарну допомогу для вимушених переселенців та соціально незахищених категорій громадян.

Про це пише сайт ЗОВА.

Одним із тих, хто систематично співпрацює у цьому напрямку із Запоріжжям, є міжнародна організація ЮНІСЕФ. Нещодавно благодійники передали для нашого міста черговий вантаж. У ньому – набори психолога, міні-версії дитячих колективних ігор, шкільні набори для загальноосвітнього процесу, дитячі рюкзаки, одяг для малят віком 3 і 12 місяців, а також дорожні набори гігієни та набори для сімей.

Все це буде передано закладам освіти для організації дистанційного навчання, інклюзивно-ресурсним центрам, працівникам департаменту сім’ї, молоді та спорту, міського центру соціальних служб, центру соціально-психологічної реабілітації задля забезпечення потреб вимушених переселенців.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Окрім цього, дорожні набори гігієни та рюкзаки будуть видаватися на контрольно-пропускному пункті «Епіцентр» для людей, які приїжджають з окупованих територій, а сімейну гігієну передадуть багатодітним родинам, дітям з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям.

 

Російські хакери блокують навчання мелітопольських школярів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться