Олександр Старух согодні, 15 серпня, провів нараду з керівниками структурніх підрозделів ЗОВА, вони говорили про можливу евакуацію населення, підготовку до опалювального сезону та початок нового навчального року.

Про це повідомляють в ЗОВА.

Насамперед керівник ОВА розповів про стан справ на Запорізькій атомній електростанції. Очільник регіону зауважив, якщо ситуація буде загострюватися, то будуть вживатися невідкладні заходи. Тому, вже зараз треба проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливих загроз, їх наслідків та необхідності евакуації з території, прилеглої до ЗАЕС.

Під час наради обговорили й підготовку до опалювального сезону. Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Віталій Литвиненко зазначив, що у місті Запоріжжя готуються котельні для подальшої експлуатації, у тому числі триває робота з накопичення вугілля. Стосовно тимчасово окупованих територій посадовець зауважив, що ці питання будуть розглядатися окремо.

Але вже сьогодні обласна влада рекомендує, за можливості, утеплювати оселі та проводити термомодернізацію житлових будинків. У випадку, якщо буде відсутнє газо й електропостачання, керівництвом області та міста прийматимуться відповідні рішення щодо евакуації населення в інші регіони України.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Крім того, присутні обговорили питання безпеки учнів під час навчального року  та ситуацію на споживчому ринку області.

Які напрямки у війні проти України зараз важливі для Кремля

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться