На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів ЗАПОРІЖЖЯ, ГУЛЯЙПОЛЕ, СТЕПОВЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ, ЮЛЬЇВКА, МАЛИНІВКА, НОВОДАНИЛІВКА, ЧЕРВОНЕ, ПОЛТАВКА, УСПЕНІВКА, ОРІХІВ, НОВОАНДРІЇВКА, ДОРОЖНЯНКА, ЩЕРБАКИ, ОЛЬГІВСЬКЕ, МАЛИНІВКА, БІЛОГІР’Я, ЗАЛІЗНИЧНЕ.

Надійшло 19 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями РФ.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 97 осіб, з них 18 -діти.

За уточненою інформацією, підтверджено ураження противника. Так, у населеному пункті Басань Запорізької області уражено штаб одного з підрозділів збройних сил РФ, знищено до 10 одиниць військової техніки та близько півсотні військовослужбовців. В районах населених пунктів Пологи та Марфопіль знищено 20 одиниць військової техніки та поранено до 80 військовослужбовців російських окупаційних військ.

Джерело: ЗОВА

G7 пообіцяла Білорусі великі проблеми: в чому справа

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Новини Регіон