У Запоріжжі концертом «Зимонько, зустрічай!» відкрили сцену на площі Фестивальній. Також розпочато роботи по встановленню ковзанки та головної ялинки області. Організаційні питання щодо проведення цьогорічного Новорічно-різдвяного фестивалю обговорили на нараді, яку провела заступниця голови облдержадміністрації Марина Кудерчук.

Як повідомив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислав Мороко, урочисте відкриття головної ялинки області на площі Фестивальній та ковзанки, роботи по встановленню якої вже розпочато, відбудеться 19 грудня, на честь Дня Святого Миколая.

Цього ж дня низкою культурних заходів стартує традиційний Новорічно-різдвяний фестиваль. Святкові заходи триватимуть з 19 грудня по 7 січня. Цей культурно-мистецький марафон традиційно організовують Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, обласний методичний центр культури та мистецтва, Духовна рада християнських церков при голові облдержадміністрації, громадські організації.

− Святкову атмосферу фестивалю будуть створювати кращі творчі колективи регіону, артисти обласних театрів, громадські організації, самодіяльні артисти. На площі Фестивальній для гостей змонтують інсталяції, християнське містечко «Різдвяний вертеп», також будуть працювати традиційні будиночки з солодощами та сувенірами. Головна мета – створити сімейне свято, яке буде до душі як дітям, так і дорослим. Тому в місці проведення масових заходів буде заборонено продаж алкоголю, – зазначила Марина Кудерчук.

Читайте также:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 82 = 83