Сьогодні близько 02.52, російські загарбники випустили ракети по Запоріжжю. Відомо, що вірогідніше за все, бомби були пущені з Пологівського району.

Система повітряної тривоги спрацювала близько 02:52, і майже одразу пролунали вибухи. Люди, яки бачили «прильоти» кажуть, що ракети летіли дуже низько.

Під час  ранкової тривоги теж, ймовірно, був запуск, бо в районі “щось сильно бахнуло”.

Анатолій Куртєв удари не коментував, написавши відразу після вибухів лиш рекомендацію людям «знаходитись у безпечних місцях». Офічійна інформація буде трохи пізніше.

Вночі Запоріжжя зазнало ракетних ударів: ДЕТАЛІ на цей час

Запорізька Студія театрального мистецтва «PERFORMANCE» показала прем’єру вистави «Чоловік та жінки або Шалені дні Ананія Горунського»

Поделиться
Категорії:Новини