Сили оборони України продовжують проводити як наступальні, так і оборонні дії. Не зважаючи на те, що наші війська діють в умовах авіаційної та артилерійської переваги ворога, мають частковий успіх.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Наші воїни мужньо тримають оборону, жодної позиції не втрачено, просування ворога не зафіксовано.

– На сході ворог намагається витіснити наші війська із займаних позицій, веде штурмові дії одразу на кількох напрямках, зокрема на Лиманському. Також противник тримає значну кількість сил, які продовжує нарощувати, переміщаючи на Бахмутський напрямок додаткові підрозділи з інших напрямків.
 
– На Бахмутському напрямку наші війська проводять наступальні дії на окремих ділянках. Загальна інтенсивність бойових дій дещо знизилася. 

– На півдні практично на усіх ділянках і напрямках, де наші підрозділи наступають, вони мають тактичних успіх. Поступово просуваються вперед. Станом на зараз до двох кілометрів на кожному напрямку. На деяких звільнених позиціях та населених пунктах триває процес закріплення наших військ.

– На Бердянському і Маріупольському напрямках ворог стягує війська з інших напрямків та збільшує вогневий вплив. Крім того наші війська стикаються з суцільним замінуванням полів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини