Представники одних знаків легко миряться з проявами віку, стаючи милими і домашніми бабусями і дідусями, інші люто борються зі старістю, використовуючи весь арсенал косметичних засобів і досягнень пластичної хірургії, треті молодяться з усіх сил, не відмовляючись від міні-спідниць навіть будучи вже давно не в дівочому віці, а четверті стають старими задовго до настання справжньої старості …

Поделиться

В силу особливостей характеру, сильних рис і слабких сторін, у кожного знака Зодіаку вік проявляється по-своєму. А у когось він не проявляється взагалі.

Звичайно, мова піде не про те, у кого з’явиться більше зморшок або сивого волосся, а, насамперед, про ставлення представників різних знаків Зодіаку до «осені життя». Адже володіючи різними характерами, знаки Зодіаку і старіють по-різному …

Представники одних знаків легко миряться з проявами віку, стаючи милими і домашніми бабусями і дідусями, інші люто борються зі старістю, використовуючи весь арсенал косметичних засобів і досягнень пластичної хірургії, треті молодяться з усіх сил, не відмовляючись від міні-спідниць навіть будучи вже давно не в дівочому віці, а четверті стають старими задовго до настання справжньої старості …

Овен

Овен воліє не помічати своїх років. Він живе одним моментом, намагаючись думати, що завтра взагалі ніколи не настане. Його бадьорість духу підтримує в ньому енергію молодості до самих старечих років. Може, в 60 років Овен і не стане ходити в косусі, але от захоплюватися мотоциклами буде з тією ж шаленою енергією, що і сорока роками раніше.

Телець

Тельці люблять добре поїсти – іноді занадто добре – тому з віком вони зазвичай набирають чималу дещицю зайвої ваги. З роками вперті Тельці стають ще менш гнучкими – як психологічно, так і фізично. Однак вони мають гарну витривалість, і навіть незважаючи на хвороби будуть жити дуже і дуже довго.

Близнюки

Близнюки в юності намічають собі цілі і йдуть вперед, абсолютно не збираючись сповільнюватися з роками. Не сподівайтеся, що Близнюк прийде додому з роботи раніше, навіть у літньому віці ви не побачите їх відпочиваючими перед каміном. Їх кар’єрний ріст триває до самої пенсії і, якщо випаде можливість, ще довго після неї.

Раки

Раки бувають двох видів: ті, хто ніколи не подорослішає, і ті, хто в старості любить піклуватися про всіх навколишніх, як Мати Тереза. Як і Леву, Раку дуже хочеться, щоб ці навколишні поважали його «благородні сивини». З Раків виходять відмінні «класичні» бабусі і дідусі, якими їх хоче бачити більшість дітей.

Леви

Леви за своєю природою поважні й поблажливі, що з роками буде проявлятися все сильніше. До старості це вже досвідчені, спокійні, величаві і оброслі зайвим жирком особини. Їм все більше буде хотітися загальної поваги, авторитету і навіть поклоніння, а також бути зразком для наслідування, саме тому вони постараються досягти основних життєвих цілей якомога раніше.

Діви

Більшість Дів починають з віком все більш негативно ставитися до навколишнього світу, особливо якщо дозволять своїй схильності до зайвої критичності вийти з-під контролю. Вони люблять підтримувати себе в хорошій формі і доброму здоров’ї, постійно вдосконалюють свою мозкову діяльність, тому старість зустрічають – як правило – підтягнутими леді і джентльменами, нехай і досить суворими, але розумними.

Терези

Терезів дуже турбує власна зовнішність, тому вони підуть на будь-які заходи, щоб якомога довше запобігти появі зморшок і зайвих кілограмів. Як правило, це їм вдається. І навіть у 80 років Терези будуть переконувати оточуючих, що їм немає ще й сорока.

Скорпіони

Скорпіони до старості стають представницькими і величними. Їм подобається думати про себе, як про філософа, які накопичили з роками досить мудрості, і насправді це так і є. Але, на жаль, дуже часто люди похилого віку стають занадто зацикленими на своїх ідеях та переконаннях, аж до впертості і навіть нав’язливості.

Стрільці

Стрільці, як і Овни, всіма силами не хочуть думати про старість. Іноді настільки, що у них це перетворюється на нав’язливу ідею, і вони починають дошкуляти навколишнім питаннями про свій орієнтовний вік в надії отримати парочку компліментів. Втім, ці компліменти зазвичай виправдані, адже Стрільці, незважаючи на небажання доглядати за собою в повній мірі, примудряються зберегти привабливість і сексапільність до глибокої старості.

Козеріг

Козеріг – знак, найбільш асоціюється з часом, багато в чому, тому що управляє ним Сатурн – планета, що відповідає за часом. Але що цікаво – для самих Козерогів час тече як би у зворотний бік. Козероги народжуються такими собі «маленькими старичками», не по роках серйозними, відповідальними і мудрими, але в міру дорослішання в їхньому характері додається все більше дитячості, і до старості Козероги вже майже діти.

Водолій

У Водоліїв вплив Сатурна теж досить сильно, тому вони, як і Козероги, в дитинстві дуже серйозні, навіть іноді чванливі і бундючні. З роками ж Водолії стають все більш ексцентричними, перестають піклуватися про те, що про них думають навколишні, і в 80 років все ще можуть носити досить зухвалий одяг і вести себе так, як їм заманеться.

Риби

Риби, як ніякий інший знак Зодіаку, панічно бояться настання старості. І не стільки щодо власної зовнішності, скільки тому, що ще стільки не зроблено, що не прожито, не виконано! Саме тому Риби люблять підбивати підсумки етапів свого життя, порівнювати баланси, підраховувати накопичення.

А адже чим менше Риби будуть хвилюватися з цього приводу, тим довше проживуть, адже ніщо так не вкорочує життя, як вічний неспокій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Гороскоп