Чергова ініциатива від російських загарбників – окупанти на території Бердянська хочуть на місяць запровадити «сухий закон», це значить, що продаж алкоголю буде заборонено.
На даний момент офіційної інформації з цього приводу немає, однак продавців магазинів вже почали попереджати про заборону реалізації спиртних напоїв.
– Ініціатива безглузда та неефективна, якщо окупант так хвилюється, що його мобілізовані п’ють без відпочинку, то хай просто забере їх собі додому, – повідомляє штаб міськвиконкому Бердянська.
Дійсно, «пригод» з п’яними військовими рф вистачає, наприклад, в одному із сіл Токмацького району Новомиколаївка п’яні окупанти нишпорили по будинках, крали одяг, подушки, грузили все у свій БМП, забрали жіночі куртки та светри, а також спідню білизну.
Потім сіли до БМП і почали ганяти селом. Коли набридло знову продовжили “святкувати”, доки староста не викликав представників комендатури.
Успех ждет Стрельцов, а у Тельцов сбудется желание. Гороскоп на неделю с 5 по 11 декабря 2022 года




