Введені проти Росії санкції недостатні, тому потрібен новий пакет обмежень.

Про це каже глава МЗС Польщі Збігнєв Рау, повідомляє “Обозреватель”.

“Російський режим має бути ізольований від міжнародної спільноти та економіки. Нинішні санкції є недостатніми. Ми повинні продовжити роботу над новим пакетом обмежувальних заходів”, – сказав Рау.

Польський міністр нагадав, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну вся Європа опинилася у новій стратегічній ситуації. Він зазначив, що РФ більше не можна розглядати як партнера.

Збігнєв Рау подякував Фінляндії за солідарність з Україною та за допомогу, яку вона надає нашим громадянам. Він також звернув увагу на дуже хорошу двосторонню співпрацю між Польщею та Фінляндією, у тому числі у сфері безпеки та оборони.

Глава МЗС Фінляндії, у свою чергу, сказав, що розмова з Рау також стосувалася співпраці в рамках Євросоюзу та діяльності ОБСЄ. Він наголосив, що, безумовно, Польща та Фінляндія засуджують агресію росії щодо України. Хаавісто запевнив поляків у солідарності з українцями.

За словами Хаавісто, у Фінляндії перебуває понад 20 тисяч біженців з України, і що його країна виділяє 70 млн. євро на відновлення нашої держави. Він додав, що Фінляндія стане членом НАТО і вирішила прискорити цей крок після 24 лютого, тобто після нападу Росії на Україну.

Путін готувався: Шольц каже, що війна в Україні може тривати дуже довго

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини