Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації з 1 квітня розпочав прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра.

Премія заснована з метою вшанування пам’яті видатного запорізького поета, прозаїка, публіциста, літературознавця, гумориста і сатирика, перекладача, журналіста, драматурга, краєзнавця, громадського і культурного діяча Петра Павловича Ребра, поповнення літературної і мистецької скарбниці новими творами у різних жанрах, виявлення та підтримки творчо обдарованих особистостей. Претендентами можуть бути громадяни України, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані у Запорізькій області, та творчі колективи регіону.

Премія встановлена у чотирьох номінаціях: «Літературні твори» (художні твори різних жанрів, які були надруковані протягом останніх п’яти років) – 20 тис. грн; «Літературознавство і публіцистика» (літературознавчі, публіцистичні, журналістські праці, в яких досліджується або пропагується творчість Петра Ребра) – 15 тис. грн; «Виконавська майстерність» (виконання не менше двох творів митця) – 10 тис. грн; «Початківець» (автор-початківець чи виконавець-початківець) – 5 тис. грн

Матеріали на здобуття премії подаються та виконуються державною мовою. Прийом триватиме до 11 травня за поштовою адресою: департамент культури, туризму, національностей та релігій облдерждміністрації, пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107; контактні телефони: (061) 239-03-62, 239-04-11.

Читайте также:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться