Державний комітет з питань телебачення та радіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії президента «Українська книжка року».

Вона присуджується у трьох номінаціях: за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури; за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики; за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

На здобуття премії висуваються книги українською мовою, що видані протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Вони мають бути довершені за змістом та видані на високому художньому і поліграфічному рівні. Лауреатам виплачується грошова частина премії, розмір якої становить  100 тисяч гривень. При цьому 50% від неї виплачується авторові твору (співавторам у рівних частках, якщо інше не передбачено в угоді між ними), 50% – видавництву або видавничій організації.

Заявка на участь у конкурсі подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2019 року разом із виданням. Вона  повинна містити інформацію про нього, автора (співавторів) твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію.

Заявку та видання (у двох примірниках) з поміткою «Щорічна премія президента України «Українська книжка року» слід надсилати на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Контактні телефони: 278-03-11, 279-59-61.

Читайте также:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Культура Новини