Вчора, 13 липня, тоталітарна Північна Корея визнала так звані “ДНР” на “ЛНР”, і домовилась про встановлення “дипломатичних контактів” з цими угрупуваннями. Через це Україна розриває дипломатичні відносини з КНДР.

Про це заявило Міністерства закордонних справ України.

Дії КНДР МЗС України розглядає як грубе порушення Конституції України, спробу підірвати суверенітет та територіальну цілісність України з боку Пхеньяну, Статуту ООН та основоположних норм та принципів міжнародного права.

Читайте нас у Телеграм – тількі актуальні новини.

“Визнання північнокорейським режимом “суб’єктності” російських окупаційних режимів у Донецькій та Луганській областях є нікчемним, не матиме юридичних наслідків і не змінить міжнародно визнаних кордонів України”, – йдеться у заяві міністерства.

У відповідь на це Україна заявляє про розрив дипломатичних відносин із Корейською Народною Демократичною Республікою. Політичні та економічні контакти з КНДР не здійснюються через накладені на цю країну міжнародні санкції.

“Звернення Росії в КНДР про підтримку в легітимізації силового захоплення частини української території говорить більше про токсичність Москви, ніж Пхеньяна. У Росії більше не залишилося союзників у світі, крім країн, що залежать від неї фінансово та політично, а рівень ізоляції РФ скоро досягне рівня ізоляції КНДР. Україна і надалі максимально жорстко реагуватиме на зазіхання на її суверенітет та територіальну цілісність”, – каже міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Президент України відповів на петицію про заборону очного навчання

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Політикум