Про це повідомляє Кушугумська теріторіальна громада.

-Тисячі людей, які приїхали до Василівки ще до 1.10, окупанти не випускають на підконтрольну. Крім того дуже багато людей з Херсонської області, які добиралися через переправу.  Люди живуть в машинах в польових умовах, їжа давно закінчилася. В кафе на заправці, де знаходиться люди, ціни просто нереальні, гроші закінчуються. Ночами вже дуже холодно.  В машинах багато діток, навіть немовлята є.. Багато немічних стариків. Вчора навіть один чоловік помер в машині, чекаючи свою чергу.

Окупанти заставляють оформляти пропуски, хоча всі люди приїхали ще до того, як почала діяти ця система. Подача заяв на них проходить дуже повільно і скільки чекати на відповідь – невідомо. Вони кажуть до 10 днів.. Те, що там відбувається – це просто треш, знущання! Так не може бути!

Люди просили, щоб їх випускали по старій системі, як було до 1.10, адже всі вони приїхали до того часу і вони навмисно останні дні випускали мінімум людей. На наші прохання орки не реагують.

Більше новин в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Крім всього цього, недалеко від цього місця, де стоять машини, відбуваються бойові дії. Над людьми іноді пролітають ракети, – кажуть у спільноті.

На пороге «банкопада»: власть решит проблему «выворачиванием» карманов украинцев

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Кримінал Регіон