На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів НОВОАНДРІЇВКА, ТРОЯНДИ, КАМ’ЯНСЬКЕ, БІЛОГІР’Я, ОРІХІВ, ЧЕРВОНЕ, МАЛИНІВКА, ЩЕРБАКИ, ПРЕОБРАЖЕНКА, УСПЕНІВКА, ОМЕЛЬНИК, НОВОДАНИЛІВКА, СТЕПНОГІРСЬК, ГУЛЯЙПОЛЕ, ЗАЛІЗНИЧНЕ, ОЛЬГІВСЬКЕ, ДОРОЖНЯНКА, ЧАРІВНЕ, СТЕПОВЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ.

Надійшло 13 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями РФ.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 232 особи, з них 38 -діти.

З метою недопущення просування підрозділів Сил оборони окупаційні війська нарощують фортифікаційне обладнання позицій на тимчасово зайнятій території Запорізької області. Для пришвидшення темпів виконання інженерних робіт окупанти намагаються долучити цивільне місцеве населення.

Джерело: ЗОВА

Девы – вас ждут неожиданные повороты в судьбе, Рыбы – вероятно улучшение финансового положения: гороскоп на пятницу, 11 ноября

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини Політика