Фахівець NASA ствержує, що люди зможуть жити і працювати на Місяці до 2030 року.

 «Ми збираємося відправляти людей на поверхню, і вони житимуть на цій поверхні та займатимуться наукою», — сказав Говард Ху, який керує програмою місячних космічних кораблів «Оріон» для NASA.

Про це повідомляє ВВС.

Днями NASA успішно запустило свою нову потужну ракету Space Launch System, або SLS, відправивши космічний корабель Orion на шлях до Місяця.

Запуск, який неодноразово відкладався, поклав початок місії NASA Artemis, що стало першим великим кроком до повернення людей на Місяць за майже 50 років.

Цього разу «Оріон» відключений, оскільки він має на меті перевірити свою здатність доставити капсулу на Місяць і назад. Але наступного разу очікується, що він візьме з собою астронавтів, коли він облетить небесне тіло.

Якщо все піде добре, той самий космічний корабель можна буде використати, щоб вперше з 1972 року відправити людей на поверхню Місяця, включаючи першу жінку-космонавта.

Поточний план передбачає посадку екіпажу біля південного полюса Місяця, де вони проведуть близько тижня, шукаючи ознаки води. Якщо дорогоцінну рідину знайдуть, її можна буде використовувати для заправки ракет на шляху до Марса.

Це означало б, що постійні людські поселення повинні бути побудовані для підтримки гірничодобувної та наукової діяльності.

 «Це перший крок, який ми робимо до довгострокового дослідження глибокого космосу не лише для Сполучених Штатів, але й для всього світу», — сказав Ху.

До Києво-Печерської лаври прибули СБУ, Нацполіція та Нацгвардія: що там роблять, – ФОТОЗВІТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться