Окупанти вбили бойового медика із Запоріжжя

Бойовий медик із Запоріжжя загинув на фронті, рятуючи поранених побратимів.

Під Авдіївкою Донецької області героїчно загинув 25-річний бойовий медик із Запоріжжя, молодший сержант Всеволод Володимирович Тімченко. Він загинув під час виконання службового обов’язку, рятуючи своїх поранених побратимів.

Про загибель Героя повідомили на офіційній сторінці Запорізького державного медичного університету в Facebook.

– Ректорат, співробітники та студенти Запорізького державного медичного університету висловлюють щирі співчуття родині, усім, хто знав та любив третьокурсника І медичного факультету Всеволода Володимировича Тимченка, який загинув під час виконання службового обов’язку у лавах Збройних сил України. 23 січня 2023 року бойовий медик, молодший сержант Всеволод Тімченко героїчно загинув під Авдіївкою, рятуючи поранених бійців ЗСУ. Вічна та світла пам’ять Герою! – написали на сторінці університету.

Всеволод Тімченко був родом із Запоріжжя. Він навчався в ЗНВК «Запорізька Січ», а потім – у Запорізькому медичному коледжі. Після закінчення коледжу юнак вступив на медичний факультет Запорізького державного медичного університету. У майбутньому він мріяв стати лікарем.

Під час пандемії коронавірусу Всеволод Тімченко намагався поєднувати навчання в університеті з лікувальною практикою. Коли розпочалася повномасштабна війна, він був студентом ІІІ курсу. Вирішивши стати на захист Батьківщини, хлопець взяв академвідпустку та добровольцем пішов на фронт.

На передовій молодший сержант Всеволод Тімченко не тільки рятував поранених і травмованих бійців, а й воював. Він проходив службу на Херсонському та Донецькому напрямках. На Донбасі воював під Вугледаром, Водяним, Дослідним.

У Всеволода Тімченка залишилася родина. Він був єдиним сином у батьків.

Нагадаємо, що на Запорізькому напрямку ворог не полишає спроб наступати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Регіон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

[email protected]