В Україні буде змінно спосіб виплати допомоги на оплату ЖКП – субсідії будуть сплачуватися через Пенсійний фонд.

Про це розповіла міністр соціальної політики Оксана Жолнович, додавши, що така зміна має полегшити багатьом українцям отримання субсидій.

Вторгнення РФ в Україну ускладнило багато відпрацьованих мирних алгоритмів. Ті способи виплати фінансів, які раніше не становили жодних труднощів, зараз для багатьох громадян ускладнені. У тому числі отримання субсидій.

“Зараз ми опрацьовуємо механізми їх централізованої виплати, в тому числі через Пенсійний фонд, для того, щоб кожна людина, яка з тих чи інших причин – наприклад, нероботи управлінь соціального захисту, змогла подати заявку, і щоб ми змогли розрахувати їй субсидію, щоб таким таким чином кожен незахищений зміг пережити цю зиму”, – каже міністерка.

Вона такождодала, що цього року кількість одержувачів субсидії має бути приблизно такою, як минулого опалювального сезону.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

“Очікуємо приблизно таку ж кількість субсидіантів, яка була і минулого року, а це 2,6 мільйона. Можливо, їх буде трохи більше, але ми розраховуємо на таку кількість. І гроші на збільшення та виплату субсидій забюджетовані, тому вони будуть оплачуватись у повному обсязі”, – запевнила Жолнович.

Партизаны Украины продолжают уничтожать предателей нашей державы

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Гроші Новини