В тимчасово окупованому Мелітополі сьогодні, 31 липня, пролунав сильний вибух. Місцеві чули його у різних куточках міста та навколишніх селах.

Про це пише “Ріа Мелітополь”.

Напередодні бійці ЗСУ вдарили по аеродрому у Мелітополі, де розташовувався командний пункт російських військ. Після цього окупанти почали відновлювати злітну смугу.

56 1

Ще 160 російських солдат, та 10 артилерійських систем знешкодили ЗСУ

Поделиться
Категорії:Регіон