Міст

ЗСУ авіаударом знищили міст у Василівці на Запоріжжі: ізоляція логістики ворога

ЗСУ авіаударом знищили міст у Василівці на Запоріжжі: ізоляція логістики ворога

Українські Повітряні сили завдали точного авіаційного удару по мосту через річку Карачокрак у тимчасово окупованій Василівці Запорізької області. Це черговий етап ізоляції району бойових дій на південному напрямку та знищення ключових логістичних об’єктів російських військ.   Авіаудар ЗСУ по мосту в Василівці Удар по ключовому об’єкту Повітряні сили України завдали точного авіаційного удару по мосту через річку Карачокрак у тимчасово окупованій Василівці. Міст був важливим транспортним вузлом для російських військ. Його знищення ускладнює постачання боєприпасів та техніки на південному напрямку. Відеооперація У мережі оприлюднено кадри з безпілотника, які зафіксували момент удару. Об’єктивний контроль підтвердив точність роботи українських льотчиків. Це черговий…
Read More
Росія атакувала міст у Кременчуці: з'явилися кадри пошкоджень

Росія атакувала міст у Кременчуці: з'явилися кадри пошкоджень

У ніч на 7 вересня російські окупанти завдали удару по Крюківському мосту через річку Дніпро в Кременчуці на Полтавщині. Внаслідок атаки було пошкоджено дорожнє полотно, проте, за словами офіційних осіб, рух уже частково відновлено. (більше…)
Read More
На Запоріжжі пошкоджено залізничний міст, яким окупанти переправляли зброю та техніку

На Запоріжжі пошкоджено залізничний міст, яким окупанти переправляли зброю та техніку

У тимчасово окупованій Якимівні, розташованій на південь від Мелітополя, партизани пошкодили залізничний міст, який окупанти використовували для постачання зброї та техніки з Криму. Про це повідомив в своєму Телеграмі офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц). «У населеному пункті Якимівка ТОТ Запорізької області силами партизанів м. Мелітополя було здійснено підрив залізничного мосту – логістичної артерії, через яку здійснювалось постачання О і ВТ противника з АР Крим на ТОТ Запорізької області», - написав військовий.
Read More
Втрачено транспортне сполучення між Енергодаром та Запоріжжям: росіяни разбомбили міст, - ФОТО, ВІДЕО

Втрачено транспортне сполучення між Енергодаром та Запоріжжям: росіяни разбомбили міст, - ФОТО, ВІДЕО

Транспортне сполучення між Енергодаром та Запоріжжям втрачено. Про це повідомляє Енергоатома. Окупанти розбомбили міст в районі Кам'янського. Гуманітарні конвої та евакуація людей поки що неможлива. Об'їзд можливий тільки поганими дорогами через гарячі точки, де розміщені бойові позиції ворога. Окупанти не пропускають через Токмак та інші населені пункти на шляху. Читайте також Мери США вимагають звільнити викраденого мера Мелітополя
Read More
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.