Втрачено транспортне сполучення між Енергодаром та Запоріжжям: росіяни разбомбили міст, - ФОТО, ВІДЕО

img 20220314 100624 687 scaled

Транспортне сполучення між Енергодаром та Запоріжжям втрачено.

Про це повідомляє Енергоатома.

Окупанти розбомбили міст в районі Кам’янського. Гуманітарні конвої та евакуація людей поки що неможлива. Об’їзд можливий тільки поганими дорогами через гарячі точки, де розміщені бойові позиції ворога. Окупанти не пропускають через Токмак та інші населені пункти на шляху.

img 20220314 100635 292 img 20220314 100632 702 img 20220314 100624 687 scaled

Читайте також

Мери США вимагають звільнити викраденого мера Мелітополя

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.