У разі, якщо Україна програє вйну, яку розпочала Російська Федерація, Кремль піде атакувати території, на котрі геополітичний вплив за часів Радянського Союзу.

Про це в інтерв’ю чеському телебаченню сказав президент України Володимир Зеленський.

“Я вважаю, що ми витримаємо і зупинимо Росію. Якщо не зупинимо – вона буде і у вас. Я впевнений, Росія піде всюди, де вона мала геополітичний вплив за часів Радянського Союзу. Тому я вважаю, що ми витримаємо. Чеські люди повинні знати, що ми боремося і за них також”, – сказав президент України.

Також Володимир Олександрович додав, що після цієї війни країни ЄС більш ретельно почнуть ставитися до безпеки своїх територій. Україна готова дати опір Росії, але це не означає, що Кремль не почне інші войни через 10-20 років.

“Хочеться вірити, що вони змінять своє відношення до світу і до свого суспільства. Не зневажаючи його, а все ж таки, відпустити та впустити демократію. Я хотів би у це вірити. В будь-якому випадку я розумію, що ми повинні себе забезпечувати, і це безпека на кордонах, на вулицях, і ми готові для цього працювати. І ми про це багато говорили. Я за те, щоб побудувати окремі оборонні відносини між нашими державами. Я сьогодні запропонував деякі речі нашому прем’єр-міністру. Наші команди почнуть працювати”, – додав Президент України Володимир Зеленський.

В Мелітополі поранених окупантів РФ звозять на заводи, в лікарнях немає місць

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини Політика