У напрямках Запоріжжя та Донбасу Росія зміцнює свої позиції особовим складом із Херсонської області, а також новомобілізованими.

Як повідомляють американські аналітики, загарбники мають намір розосередити сили у районі Гуляйполя.

Нагадаємо, що нещодавно Генштаб ВСУ повідомляв про збільшення чисельності окупантів у Луганську – російські війська перекинули залишки своїх ПДВ із правобережної Херсонської області до Луганської.

У той же час радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що до їх міста прибув особовий склад і військова техніка РФ, загалом у тимчасово окупованому Маріуполі зараз перебуває від 10 до 15 тисяч солдатів-окупантів.

Американським аналітикам також відомо, що російські загарбники намагаються розосередити сили шляхом розгортання деяких елементів у напрямку Гуляйполя на сході Запорізької області.

“Росія також, ймовірно, приверне додаткові мобілізовані сили в найближчі тижні, враховуючи, що мобілізовані частини російської 2-ї мотострілецької дивізії 1-ї танкової армії завершили навчання в Брестській області, Білорусь. Російські сили, ймовірно, продовжать використовувати мобілізованих і передислокованих поновлення наступальних операцій у Донецькій області та утримання оборонних позицій у Луганській області”, – зазначили аналітики.

Удар РФ по Запоріжжю: ПАТ «Мотор Січі» майже знищено, – подробиці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться