Під час масованих атак РФ запускає по Україні неозброєні крилаті ракети, це робиться задля того, щоб відволекти увагу ППО України.

Про це заявив на брифінгу для преси високопоставлений представник Пентагону, — повідомляє “Голос Америки”.

Розвідка володіє фото з відкритих джерел із уламками збитої українськими ППО крилатої ракети Х-55, розробленої в СРСР у 1980-х як засіб доставки ядерного заряду. На думку британських військових, ядерні боєголовки на цих ракетах замінені на порожні болванки, але такі ракети, як і раніше, можуть завдавати шкоди через кінетичну енергію ракети та невитрачене паливо.

У Пентагоні погодилися, що Росія може застосовувати таку тактику, щоб “зменшити ефект від систем протиповітряної оборони, які використовують українці”.

Також у Пентагоні вважають, що серія російських ракетних ударів по Україні, зокрема, має на меті виснажити боєзапаси українських ППО, і таким чином досягти домінування в небі України.

Після цього представник Пентагону наголосив на тому, що США постачають в Україну системи ППО та ракети до них. Мова йде як про сучасні системи ППО, так і про радянські. Зокрема, в Україну можуть поставити систему ЗРК “Петріот” (Patriot).

В Запоріжжі п’яний водій збив жінку з дитиною

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Новини Політика