В ефірі телеканалу GB News виступив Петро Порошенко, він висловив подяку Борису Джонсону і попросив Британію і надалі підтримувати Україну.

Про це пише П’ятий канал.

“Перш за все, Борис є моїм другом. Борис є великим другом України, неймовірним, блискучим. Хотів би висловити вдячність за його лідерство в питанні глобальної антипутінської коаліції. Він зробив дуже багато для України”, – казав Петро Олексійович.

“Ми дуже радо сприйняли останні новини про плани передачі Україні нової зброї, включно з гаубицями та протитанковими ракетами. Це підтвердження справжньої дружби, і ми відчуваємо його підтримку в нашій спільній боротьбі проти диктатури путіна та російської агресії”, – говорить політик.

Ми розраховуємо на продовження цієї політики. Ми вдячні за підтримку обох ключових партій Великої Британії, яку вони демонструють щодо України протягом всіх цих восьми років війни, включно з роками мого президенства. Ми завжди могли розраховувати на підтримку британського народу, британського парламенту, британського уряду. Триває ця війна на виживання, і в цій боротьбі ми справді цінуємо потужну підтримку народу Великої Британії”, – каже лідер “ЄС”.

Порошенко також попередив, що Росія намагатиметься використати внутрішні політичні процеси у Британії, щоб послабити підтримку України.

“Мою свій власний і доволі тривалий досвід протистояння росії у часи війни. Однозначно росія спробує скористатися моментом. А тому маю поради. Перша – не вірте путіну. Друга – не бійтеся путіна. І ще одна порада – зберігайте єдність. За таких умов росія не матиме жодних шансів впливати на вас, британський народ, британську політику, на вашу державу”, – каже Порошенко.

Доречі, одна з претенденток на посаду прем’єр-міністра Ліз Трасс також запевнила світ в тому, що підтримає Україну.

Читайте також:

ЗСУ переходять в контрнаступ: просять Мелітопольців терміново евакуюватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Персона Політика