Трасс, яка наразі є Міністром закордонних справ Великої Британії, виришила змагатися за крісло прем’єра.

Претендентка на посаду випустила передвиборчий ролік, у якому повідомила, що “має чітке бачення майбутнього і готова перехопити справу Джонсона у підтримці України «без розгойдування».

Про це пише Восточний Варіант.

Трасс каже, що країні потрібен лідер із багатим досвідом, який включиться в роботу з першого дня, “чи то в забезпеченні поразки Путіна в Україні, чи в стимулюванні економіки”. Жінка повідомила, що на посаді глави МЗС “допомагала керувати міжнародною реакцією на війну Путіна в Україні та ввела жорсткий пакет санкцій, який очолив світову реакцію, завдавши справжнього болю Путіну та Кремлю”.

“Як прем’єр, я керуватиму урядом, відданим основним консервативним принципам: низьким податкам, жорсткому контролю над витратами та зростанню економіки. <…> Я маю на увазі те, що говорю, і даю тільки ті обіцянки, які можу виконати”, – заявила вона.

Трасс запевнила, що на посаді прем’єра “вичавить” максимум із Brexit, розбереться з проблемами, що виникли у відносинах із Північною Ірландією, а також займеться іншими актуальними питаннями. Міністр додала, що на Даунінг-стріт, 10 “потрібне чітке та рішуче лідерство”.

Ще 100 військових РФ ліквідували ЗСУ: нові втрати Росії у війні проти України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться