Сьогодні, 2 жовтня, у недійльній проповіді Папа Римський Франциск звернувся до Президента Путіна та українського президента Володимира Зеленського.

Про це передає Vatican News.

Папа закликав Путіна «спинити спіраль насилля та смерті» в Україні, а Зеленського попросив бути відкритим для «серйозних пропозицій щодо миру».

 «Мій заклик насамперед звернений до президента Російської Федерації, благаючи його зупинити, також і з любові до свого народу, цю спіраль насильства та смерті. З іншого боку, засмучений величезними стражданнями українського населення внаслідок зазнаної агресії, скеровую такий же сповнений довіри заклик до президента України бути відкритим на серйозні мирні пропозиції», — сказав понтифік, додавши, що переговори не повинні нав’язуватися силою, а ухвалені рішення мають бути справедливими та стабільними і відповідати принципу суверенітету та територіальної цілісності.

 «Скільки крові ще повинно пролитися, щоби ми зрозуміли, що війна ніколи не є вирішенням, а лише знищенням? … Повторюю заклик, аби негайно досягнути припинення вогню. Нехай замовкне зброя та шукаймо умови для того, щоби розпочати переговори, здатні привести до рішень, які не нав’язані силою, а є узгодженими, справедливими та стабільними. Такими вони будуть, якщо ґрунтуватимуться на пошані до священної цінності людського життя, а також до суверенітету та територіальної цілісності кожної країни», — сказав Франциск.

Більше новин в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Папа також звернувся до усіх активних діячів міжнародного життя та політичних лідерів країн з проханням зробити все, що в їхніх силах, щоби покласти край війні.

Чергові невинні жертви: під Харковом російські військові розстріляли колону – близько 10 загиблих дітей

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться