Вчора, 4 грудня, в Олександрівському районі Запоріжжя водій на “Nissan TIIDA” збив пішохода, який помер від отриманих травм.

Про це повідомили в поліції Запорізької області. 

52-річний водій їхав по Набережній магістралі та збив пішохода, який швидко перетинав дорогу на неосвітленій ділянці поза пішохідним переходом. 42-річний пішохід помер від отриманих травм у кареті швидкої допомоги.

Згідно висновку медиків у крові водія виявили 0,71 проміле алкоголю. Авто у порушника вилучили. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.286-1 УК України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння. 

2

 

Президент Франції просить Україну сісти за стіл преговорів з Путіним

 

 

Поделиться
Категорії:Кримінал Новини