Як розвивалася гра
Іспанці з перших хвилин взяли контроль над м’ячем, створюючи небезпечні моменти біля воріт Александера Шлагера. Ламін Ямаль та Оярсабаль змушували голкіпера демонструвати чудову реакцію, а після кількох невдалих спроб рахунок відкрився на 36-й хвилині — Оярсабаль замкнув передачу Кукурельї.
У другому таймі Австрія намагалася вирівняти гру, але сил вистачало лише на поодинокі контратаки. На 66-й хвилині Педро Порро головою забив свій перший гол за національну збірну, фактично знявши інтригу. Крапку в матчі поставив Оярсабаль на 89-й хвилині, оформивши дубль після ще однієї передачі Кукурельї.
Що далі
Іспанія виходить до 1/8 фіналу, де зустрінеться з переможцем пари Португалія – Хорватія. Австрія ж завершує турнір, але вихід у плей-оф став для команди Ральфа Рангніка історичним — вперше з 1954 року.
Раніше повідомлялося, що США здобули непросту, але впевнену перемогу над Боснією і Герцеговиною на вийшли в 1/8 фіналу.
