ЗСУ розбили військову базу російських окупантів: подія в Запорізькій області

1 1 scaled

В Чернігівці Запорізькій області 1 жовтня бійці ЗСУ нанесли удар по особовому складу окупантів та базі армії РФ, місцеві мешканці кажуть, що російські солдати спалюють трупи померших.

Також місцеві бачили прильоти, потім над селищем з’явилася червона заграва, а після кількох годин відбувалися поодинокі вибухи внаслідок детонації боєприпасів.

Генеральний штаб ЗСУ підтверджує ліквідацію бази окупантів у Чернігівці. Крім бази знищено склад боєприпасів; поранення різного ступеня тяжкості отримали понад 50 росіян.

Більше новин в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Кількість загиблих загарбників невідома, але місцеві жителі повідомляють, що окупанти спалювали трупи вбитих біля Токмака.

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.