Звернення до світової спільноти опублікували співробітники захопленої ЗАЕС:
“Останні два тижні атомна станція стала, по суті, метою безперервних військових атак. Артилерійські удари стають з кожним разом дедалі потужнішими та небезпечнішими, а загроза знищення критично важливих об’єктів забезпечення ядерної безпеки все реальніша”, — пишуть співробітники станції.
Вони також наголосили, що з початку військової агресії РФ проти України, багато хто з них отримав травми, поранення на робочіх місцях. Також багато їх колег загинули. Фахівці ЗАЕС наголошують, що наслідки можливої аварії на АЕС “можуть виявитися на порядок гіршими за підсумки трагедій у Чорнобилі та на Фукусімі”. В той же час вони наголошують, що світ не має аварійних планів захисту ядерних об’єктів у ситуації, коли вони стають на території бойових дій.
Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.
“Ми вміємо професійно керувати ядерною реакцією. Але безсилі перед людською безвідповідальність і божевіллям”, – підсумували співробітники ЗАЕС.
Переляканий воїн РФ каже матері про «жахливі плани ЗСУ на 24 серпня», – АУДІО





