Ганна Маляр в інтерв’ю на Youtube-каналі «Ісландія» повідомила, що Україна веде оборонну вйну, а от бомбити Росію у відповідь ми не будемо.

 «Наше завдання звільнити наші території. Ми не агресори, не загарбники. Ми ведемо оборонну війну, в рамках якої можуть бути наступальні дії», – зазначила замміністра у відповідь на запитання, чому Україна не завдає ударів по російській території, аби послабити ворога, – розповіла Маляр, додавши, що саме в Харківській області вперше українська армія провела такий оборонний наступ.

 «Наша доктрина полягає в тому, що ми ведемо оборонну війну, тому ми не будемо наступати на чужі території, ми повертаємо своє», – підкреслила Маляр.

Заступник Міністра також наголосила, що наша Держава дотримується міжнародного законодавства щодо правил ведення війни, захищає свої території та не планує порушувати ці норми.

 «Ми не росіяни, це треба чітко усвідомлювати. І як би ми не жартували на ці теми, бо це дійсно теми для українського фольклору, к Україна святкуватиме перемогу, але Україна дотримується всіх норм міжнародного права і ми гарантуємо, що ми будемо дотримуватись», – сказала вона, натякнувши, що «є різні способи впливати на скорочення життя «цих людей».

Водночас будь-які військові дії на окупованих територіях не вважаються порушенням міжнародних норм.

Більше новин в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

 «Все, що окуповане, – це наше. Ми маємо право воювати, влучати на наших територіях, тому що це наші території», – резюмувала Маляр.

Бойцами ВСУ убит российский летчик Аксенов – «звезда» роспропаганды, – ФОТО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини Політика