Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн сьогодні повідомила, що невдовзі буде розроблено план конфіскації заморожених російських активів.

Про це вона сказала у своєму зверненні.

Потім активи планують передати на відбудову України та для компенсації збитків, завданих Росією.

«росія має фінансово заплатити за руйнування, які вона спричинила. Збитки, завдані Україні, оцінюються в 600 мільярдів євро. росія та її олігархи мають компенсувати Україні збитки та покрити витрати на відновлення країни. І ми маємо кошти, щоб змусити росію заплатити. Ми заблокували 300 мільярдів євро резервів російського Центрального банку та заморозили 19 мільярдів євро грошей російських олігархів», — каже фон дер Ляєн, додавши, що у короткостроковій перспективі ЄС міг би разом із партнерами створити структуру для управління цими коштами та їхнього інвестування.

 «Потім ми використали б отримані кошти для України. А після зняття санкцій ці кошти мають бути використані для того, щоб росія виплатила повну компенсацію за збитки, завдані Україні», — зазначила президентка Єврокомісії.

Також вона зазначила, що ЄС буде працювати над міжнародною угодою з партнерами, щоб зробити це можливим у законний спосіб.

В Запоріжжі п’яний водій збив жінку з дитиною

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Економіка Новини