злом

Хакери викрали майже $300 млн із DeFi: масштабна атака сколихнула крипторинок

Хакери викрали майже $300 млн із DeFi: масштабна атака сколихнула крипторинок

Криптовалютний ринок зазнав одного з найгучніших ударів у 2026 році — хакери викрали близько $290 млн, атакувавши ключовий елемент інфраструктури децентралізованих фінансів (DeFi). За даними Bloomberg, зловмисники скористалися вразливістю міжланцюгового мосту, що забезпечує взаємодію між різними блокчейнами. Як сталася атака Об’єктом атаки став токен rsETH, пов’язаний із платформою Kelp DAO. Хакер зміг викрасти близько 116 500 одиниць цього активу через міст, побудований на технології LayerZero. Загальні збитки оцінюються у приблизно $293 млн, що робить інцидент найбільшим у секторі DeFi цього року. Ефект доміно на ринку Атака швидко поширилася за межі одного протоколу. Через особливості DeFi, де активи часто використовуються одночасно…
Read More
Хакери знищили IT-інфраструктуру «Аерофлоту». Скасовано майже 50 рейсів

Хакери знищили IT-інфраструктуру «Аерофлоту». Скасовано майже 50 рейсів

Російська авіакомпанія «Аерофлот» скасувала майже 50 рейсів через збій в інформаційних системах. Причиною стала масштабна кібератака, за яку відповідальність взяли проукраїнські хакерські угруповання Silent Crow та «Кіберпартизани BY».  (більше…)
Read More
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.