В Запоріжжі поліцейські-вибухотехніки показали, де окупанти ховають вибухівку, - ФОТО
Другий місяць поспіль співробітники вибухотехнічної служби працюють у посиленому режимі. Про це повідомдяють в Національній поліції. На території Запорізької області, де ведуться активні бойові дії, спеціалісти проводять роботи по обстеженню території міста та області, виявляють, вилучають і знешкоджують небезпечні предмети. З початком широкомасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави, багатостраждальна українська земля з кожним днем все частіше поповнюється небезпечними предметами. Нездетоновані ракети, бомби, міни, гранати, які окупанти свідомо та цілеспрямовано залишають на наших землях – все це напрямок роботи спеціалістів вибухотехнічних служб. «Нажаль, сьогодні можна знайти вибухові знаряддя на будь-якій території, де встигли побувати збройні агресори. Слід бути…
