Славутич

На Чорнобильській АЕС стався блекаут через обстріл енергоінфраструктури у Славутичі

На Чорнобильській АЕС стався блекаут через обстріл енергоінфраструктури у Славутичі

Внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури в місті Славутич, на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) стався блекаут. Про це 1 жовтня 2025 року повідомило Міністерство енергетики України. Загроза для Нового безпечного конфайнмента Відключення електроенергії на об'єктах ЧАЕС призвело до надзвичайної ситуації, оскільки знеструмленим виявився Новий безпечний конфайнмент (НБК) — ключовий об'єкт, який забезпечує ізоляцію зруйнованого четвертого енергоблоку. НБК критично важливий, оскільки він запобігає викиду радіоактивних матеріалів у навколишнє середовище. Знеструмлення сталося через стрибки напруги, спричинені атакою росіян по підстанції у Славутичі. Наразі фахівці екстрених служб проводять роботи для якомога швидшого відновлення електропостачання на об'єктах ЧАЕС. Раніше повідомлялося що ЧАЕС встигла пережити другу…
Read More
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.