У псевдореферендумі взяли участь всього 0,5% жителів окупованої частини Запорізької області
Мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров каже, що лише 0,5% жителів окупованої частини Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі російських окупантів. "Дякую мелітопольцям за незламну позицію супротиву ворогу. Жодна цивілізована держава не визнає ні проведення, ні результатів фейкового "голосування". Український уряд продовжить виплачувати жителям тимчасово окупованих територій пенсії, зарплати бюджетникам і забезпечувати всі соціальні гарантії", – написав очільник міста у телеграм-каналі, додавши, що завдяки жителям міста, які надають інформацію про зрадників на електронну пошту zradnyk@mlt.gov.ua, уже відомі прізвища всіх колаборантів. Більше новин в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу. "Жоден із них не уникне відповідальності", – підкреслив Федоров. Впевнений:…
