Росія продасть найбільші нафтові порти, щоб закрити «діру» в бюджеті – ЗМІ
У Росії готують масштабну приватизацію стратегічних активів — державної частки в Новоросійському морському торговому порту (НМТП). Як пише The Moscow Times, Кремль намагається знайти кошти для латання дефіциту федерального бюджету, який за перші чотири місяці 2026 року вже перевищив річний план більш ніж у 1,5 раза і досяг майже 6 трлн рублів. (більше…)
