Суд поновив на посаді заступника мера Запоріжжя Анатолія Васюка — посадовець отримає компенсацію за вимушений прогул
Колишній заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк повертається на роботу. Третій апеляційний адміністративний суд у Дніпрі скасував рішення про його звільнення та постановив поновити посадовця на посаді. Крім того, міську раду зобов'язали виплатити Васюку компенсацію за 14 місяців вимушеного прогулу. Деталі судової тяганини Анатолій Васюк був звільнений з посади заступника мера з гуманітарних питань у травні минулого року. У липні 2024 року він подав позов до Запорізького окружного адміністративного суду, вимагаючи поновлення на посаді та виплати зарплати. Хоча перша судова інстанція відмовила йому у позові, захист Васюка подав апеляцію. У підсумку, Третій апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив позов, визнавши звільнення…
