Україна задіяла всі дев'ять підконтрольних енергоблоків АЕС після завершення ремонту
Україна вивела з ремонту та залучила до виробництва електроенергії усі дев’ять енергоблоків атомних електростанцій (АЕС), які знаходяться на підконтрольній території. Про це повідомила колишня очільниця Міністерства енергетики Ольга Буславець. Ключова інформація Статус АЕС: Наразі всі 9 енергоблоків АЕС, що контролюються Україною, введені в експлуатацію. Завершення ремонту: Буславець зазначила, що 25 жовтня "включено останній 9 енергоблок після планового ремонту". Читайте також: Рекордний блекаут на ЗАЕС та ризик ядерної катастрофи: Чи зможе світ зупинити плани РФ Контекст в енергосистемі Це рішення набуває особливого значення на тлі обмежень у роботі інших генеруючих потужностей: ТЕС та ТЕЦ: Виробництво електроенергії знизилося через атаки та руйнування…
