На дні Каховського моря виріс ліс і повернулись осетри: але вчені попереджають про приховану "токсичну бомбу"

На дні Каховського моря виріс ліс і повернулись осетри: але вчені попереджають про приховану "токсичну бомбу"

З дня підриву Каховської ГЕС минуло вже два роки, і природа на дні колишнього Каховського моря дивовижним чином почала відновлюватися. Замість очікуваної пустелі, на цьому місці виріс молодий ліс, повернулися деякі види риб, а русла стародавніх річок відновили свій рух. Проте, попри візуальне відновлення, вчені б'ють на сполох, заявляючи про довготривалу екологічну загрозу через токсичні речовини, що накопичилися на дні. Відродження природи: ліси, річки та риба Вчені, які ризикуючи життям, досліджують територію колишнього водосховища, зафіксували дивовижні зміни: Ліс із верб і тополь: На місці, де ще два роки тому було водосховище, виріс молодий ліс. Верби й тополі досягають висоти до…
Read More
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.