Площа є, а пам'ятника вже нема: у Запоріжжі демонтували бюст Пушкіна
У Запоріжжі демонтували пам’ятник Олександру Пушкіну, який простояв на площі біля РАЦСу більше 20 років. Про це повідомляє Запорізька міськрада. Погруддя з кованої міді було демонтовано 26 липня ввечері з дозволу мерії, подальша доля бюста наразі невідома. Ми є а Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу. “Пам’ятник демонтований і поки що зберігається. Де саме, ми не розголошуємо. Він зберігатиметься там, поки не буде ухвалено рішення про його подальшу долю”, – сказали у міськраді. https://press-center.news/antonivskij-mist-rozbito-zsu-vdarili-po-nomu-v-moment-koli-vijskovi-rf-vezli-tehniku/
