Маск пригрозив судом Apple, звинувативши в заниженні рейтингу Grok в App Store
Компанія Ілона Маска xAI готується подати до суду на Apple, звинувачуючи технологічного гіганта в антимонопольних порушеннях. Причиною стало те, що чатбот Grok, який входить до п’ятірки найпопулярніших безплатних застосунків, не потрапив у розділ "Обов'язкові для встановлення" (Must-Have Apps) в App Store. (більше…)
