Днями в конференц-залі готелю «Театральний» відбувся брифінг, присвячений старту добре відомого запоріжцям соціального проекту «Олександрівська премія-2017».


Поделиться

Днями в конференц-залі готелю «Театральний» відбувся брифінг, присвячений старту добре відомого запоріжцям соціального проекту «Олександрівська премія-2017».

В цьому році «Олександрівська премія» святкує ювілей – вона проводиться в п`ятий раз. Ініціатором проведення цієї першої  в нашому регіоні премії в сфері благодійності і волонтерства і її засновником в 2013 році став відомий бізнесмен і меценат Олександр Богуслаєв, а всі організаторські функції взяла на себе громадська організація «Запорізький вектор».

Відкриваючи брифінг, голова її правління Володимир Прушковський  зачитав звернення засновника Премії Олександра Богуслаєва, що й стало стартом нового, ювілейного етапу.

Звертаючись до представників ЗМІ,заступник голови громадської організації «Запорізький вектор» Володимир Глазунов  зазначив,що в цьому році оргкомітетом внесено ряд змін як в положення і регламент проведення «Олександрівської премії»,так і в персональний склад експертної ради, в чиї функції входить визначення перможців.

«Олександрівська премія» буде вручатися в семи номінаціях:

–       «Посол доброї волі» – для волонтерів і людей,які займаються благодійною діяльністю;

–   «Дякую на доброму слові» – для журналістів і ЗМІ, що висвітлюють тематику благодійності і волонтерства;

–  «Допомагаємо всім» – для юридичних осіб, груп людей,громадських неприбуткових організацій,які займаються благодійністю і реалізували соціальні програми і проекти на території нашої області;

– «Жива легенда» –для  видатних,заслужених людей,які своєю діяльністю вплинули на розвиток духовної,спортивної,освітньої,соціального життя міста ,його економіки і культури.

– «Герої серед нас» – для людей, які вчинили героїчний вчинок і надали допомогу в надзвичайній ситуації,внаслідок чого були врятовані життя і здоров`я людей або декількох чоловік, ліквідована небезпека для людей або навколишнього середовища.

– «Друга мама» – для опікунів і прийомних сімей,які своєю діяльністю  популяризують сімейні цінності і беруть на себе відповідальність за виховання дітей, потрапивших в складні сімейні обставини.

– «Друге дихання» – для волонтерів з обмеженими можливостями.

Фіналісти конкурсу в кожній із семи номінацій запрошуються прийняти участь в урочистій церемонії нагородження лауреатів  і переможців,яка відбудеться в жовтні 2017 року в театрі імені В.Г. Магара. Переможці ногороджуються головним призом Премії-пам’ятним знаком в вигляді статуетки «Срібного орла» дипломом і грошовою премією,а фіналісти отримують диплом і грошову премію.

Визначати переможців будуть члени експерної ради,склад якої в цьому році обновився майже на третину. Так в нього вперше увійшли заслужений робітник культури України Володимир Артемьєв, мітрополіт Запорізький та Мелітопільский Лука, начальник сектора зв`язків з ЗМІ і роботи с громадськістю ГУ ГСЧС в Запорізькій області Юлія Баришева та інші.

В ході брифінгу прозвучали виступи постійних партнерів громадської організації «Запорізький вектор», лауреатів «Олександрівської премії» минулих років  і членів експертної ради.

Відповівши на всі запитання присутніх, організатори звернулися до всіх друкованих  та електронних ЗМІ з проханням взяти активну участь в пошуку і висуненню запорожців гідних стати лауреатами  премії.

Катерина КОРОЛЬОВА, фото автора

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста