Карантинні обмеження не стали на заваді керівникам гуртків дистанційно продовжувати роботу з учнями та надихати їх на нові творчі звершення.

Нещодавно завершився дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірка-фест. Київська веселка», який проводився за підтримки департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації і власне телепроєкту «Зірка-фест».

Головна його мета – створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, взаємозбагачення культурних традицій, залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді, обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців.

Як повідомляє відділ комунікацій Запорізької обласної ради, колегіанти запорізького «Січового колегіуму» не могли оминути можливість проявити себе і з радістю взяли участь у фестивалі. Вони не просто представили авторську колекцію, розроблену на заняттях гуртка «Студія моди та краси» під керівництвом Світлани Тарлинської, а й отримали Гран-прі за свою кропітку роботу та креативний підхід.

Володарі премії отримали подарунковий сертифікат на проходження двотижневого освітнього онлайн курсу «Дизайн мислення для творчих дітей» з відомим арт-психологом. Головним подарунком для всіх учасників фестивалю стала творча майстерня в режимі онлайн із зірками сцени.

Читайте также:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться