У ніч на 24 червня окупований Севастополь залишився без електропостачання. За повідомленням ставленика окупантів Михайла Развожаєва, удари дронів пошкодили Балаклавську ТЕС — одну з ключових електростанцій півострова.

Очевидці повідомляли про серію потужних вибухів, які було чутно не лише в Севастополі, а й у Бахчисараї, Керчі та районі гори Ай-Петрі, де розташована російська радіолокаційна станція.

Развожаєв визнав, що місто залишилося без світла, закликав населення економити заряд телефонів і намагався заспокоїти людей, заявивши, що «Севастополь вистоїть».

Масштаби пошкоджень на Балаклавській ТЕС наразі встановлюються.

Раніше повідомлялося, що Удари України по НПЗ РФ обвалили нафтопереробку до мінімуму з 2009 року.

Поделиться
Категорії:Політика