Якісна робота водонагрівальної техніки можлива у кількох випадках: за наявності регулярного технічного обслуговування, при правильно виконаному монтажі та експлуатації бойлера. Проте завжди є причини несправності пов’язані з вищезазначеними роботами. Іноді поломки виникають через заводський брак або природний зношування окремо взятих комплектуючих. 

Незважаючи на це, не варто поспішати виконувати заміну бойлера. Викликавши досвідченого майстра – https://komanda-profi.rv.ua/rv/bojler, вдасться зробити якісний процес діагностики, за допомогою якого можна визначити точну причину несправності та можливі способи вирішення цієї проблеми.

Основні поломки бойлерів, що часто зустрічаються.

До списку найпоширеніших поломок бойлерів, які потребують негайного ремонту, входять:

  • Бойлер відмовляється підігрівати воду до необхідної температури.
  • Здійснюється перегрів води у резервуарі.
  • Водонагрівальна техніка починає текти – знизу чи згори.
  • Техніка самостійно включається та вимикається.
  • Здійснюється сильне нагрівання вилки або розетки, до якої підключено бойлер.
  • Під час нагрівання води бойлер голосно шумить.
  • Наявність помилки, що користувач зможе побачити на дисплеї бойлера.

Майстер з ремонту бойлера допоможе зробити діагностику системи, використовуючи сучасні інструменти та прилади. В результаті вдасться визначити точну причину поломки та відшукати найбільш підходящі способи її вирішення.

Причини поломки

Перш ніж виправити неполадки в системі водонагрівальної техніки, потрібно спочатку розібратися з найпоширенішими причинами:

Відсутність нагріву часто виникає через поломку нагрівального елемента – ТЕНу або поломки електричної частини обладнання. Відмовляючись від регулярного чищення бойлера, на ТЕНе може утворюватися шар накипу, що також негативно впливає на роботу водонагрівальної техніки.

Перегрів води здійснюється через поломку термостата, який більше не регулює температуру нагрівання.

Течія з’являється в результаті порушення герметичності резервуара. Найчастіше це відбувається через різні механічні пошкодження або через корозійний вплив.

Короткі часові проміжки між включенням/вимиканням техніки також пов’язані з наявністю накипу на ТЕН. Те саме стосується й наявності різних звуків, шуму.

Відремонтувати бойлер самостійно – це означає посилити наявну проблему, що може призвести до дорогого ремонту. Тому ремонт бойлерів слід довіряти досвідченим фахівцям. Тільки кваліфікований майстер знає про всі поширені несправності різних моделей бойлерів з огляду на їх конструктивні та функціональні відмінності. Особливо складним вважається ремонт електронної системи управління, де не обійтися без певних знань та інструментів, що дозволяють провести всі роботи швидко, якісно та професійно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Style