Окупанти з росії "захопили" регіональну газету?

5 3

Під брендом мелітопольської газети “МВ-холдинга” почали випускати расійську пропаганду.

Володар бренду, до якого входить газета та сайт, заявив, що немає відношення до цього та підкреслює що газету “печатали не у нас”.

Так, у Мелітополі безкоштовно роздають друковану агітку з логотипом «Мелитопольские ведомости» та контентом, до якого редакція не має жодного стосунку.

 «Нашим виданням довіряли. Як тепер пояснити читачам, що наш бренд використовують незаконно? Серед них і читачі, які не мають доступу до інтернету. У місті навіть мобільний зв’язок ненадійний. Ми сподіваємося на підтримку електронних ЗМІ та на те, що мелітопольцям перекажуть новини про нас», – сказав керівник МВ.

Зазначимо, що видавник “МВ-холдинга” нещодавно перебував у полоні у окупантів.

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.