Росія продовжує наносити удари по цивільній інфраструктурі населених пунктів запорізького регіону.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Станом на 23 годину 15 червня оперативна обстановка на Запорізькому напрямку суттєвих змін не зазнала. Підрозділи Сил оборони продовжують утримувати рубежі та захищати нашу землю від російських окупантів.

Ворог активних бойових дій не проводив. Основні зусилля зосереджував на перегрупуванні власних сил і засобів, утриманні раніше захоплених територій, вогневому ураженні позицій наших військ, розосереджені своїх сил з метою уникнення вогневого ураження з боку наших військ.

Крім того, противник вдосконалював інженерне обладнання лінії оборони та у окремих районах проводив повітряну розвідку із застосуванням БПЛА.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в населених пунктах Василівка та у Василівському районі, а також у Пологівському і Бердянському районах.

Даних, які б свідчили про підготовку до ймовірного наступу в напрямках на міста Оріхів і Гуляйполе найближчим часом, не зафіксовано. На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії.

Російські терористичні війська, продовжучи цинічно порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни, завдають удару по цивільній інфраструктурі та мирних домогосподарствах. За минулу добу кількість таких обстрілів дещо зросла, пошкоджень та руйнувань зазнали: місто Гуляйполе, Оріхів Пологівського району, село Лук’янівське, Василівського району.

Крім цього, за добу зафіксовано 26 обстрілів позицій підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення з усього спектру озброєння в районі населених пунктів: Кам’янське, Гуляйполе, Чарівне, Времівка, Залізничне, Оріхів, Малинівка, Червоне, Полтавка, Новосілка, Гуляйпільське, Темирівка і Ольгівське.

Зокрема, населені пункти Гуляйполе, Гуляйпільське і Чарівне противник обстріляв з РСЗВ «Град». Населені пункти Чарівне Ольгівське і Новосілка потрапили під вогонь танків.

Более 40 стран мира оказывают военную помощь Украине

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться
РубрикиПубликации